Jak powiększyć penisa? Czy rozmiar ma znaczenie?

Bardzo duża część mężczyzn wiąże długość penisa z satysfakcją swojej partnerki. Panowie uważają zwykle, że rozmiar ma ogromny wpływ na rozkosz swojej wybranki. Czy jest w tym choć trochę prawdy? Czy rozmiar penisa ma wpływ na osiąganą satysfakcję?

Seksuolodzy w tej kwestii są zgodni – rozmiar penisa nie ma większego wpływu na satysfakcję seksualną danej kobiety. Zdecydowanie ważniejsze są takie elementy jak technika (przyjmowane pozycje, tempo, czas trwania stosunku) oraz gra wstępna.

Czy rozmiar ma znaczenie? – niezależne badania

Czy rozmiar ma znaczenie

Na pytanie czy rozmiar ma znaczenie odpowiadano już wielokrotnie. W 2002 roku, postanowiono nawet przeprowadzić niezależne badanie. Zapytano o tę kwestię 375 kobiet. Tylko 45% Pań postanowiło odpowiedzieć na te intymne pytanie. Wśród nich, znalazło się 1% kobiet uważających, że rozmiar penisa jest najważniejszy, 20% uznało, iż penis i jego długość jest ważna. Z kolei 55% stwierdziło, że rozmiar penisa jest nieważny, a 22% że jest absolutnie nieistotny.

Kilka lat później przeprowadzono inne badanie, które miało dać odpowiedź dotyczącą idealnych rozmiarów członka. Udostępniono specjalne modele penisów (33 rodzaje), Panie miały wskazać optymalną grubość i długość. Średnia wyników kształtowała się na poziomie 16 centymetrów dla długości i 12,2 centymetrów dla grubości (obwód).

Jak widać, Panie nie uważają rozmiaru penisa za mega istotny element współżycia. Tylko co piąta kobieta zwraca uwagę na rozmiar penisa. Dla większości, zdecydowanie ważniejsza jest jakość stosunku, jego długość i gra wstępna.

Jak przedłużyć penisa?

Mimo, że wyniki badań można określić mianem „sprzyjających”, to wielu Panów postanawia powiększyć swojego penisa. Wszak, to dla części na tyle istotny element, że potrafią wydać krocie na rozmaite zabiegi.

Aktualnie, medycyna umożliwia powiększenie penisa następującymi metodami:

 • chirrugiczne nacięcie więzadeł wieszadłowych
 • wypełnienie penisa kwasem hialuronowym
 • suplementacja preparatów na powiększanie prącia
 • żele do aplikacji miejscowej 
 • ćwiczenia rozciagające

Tabletki na powiększanie członka – wygodny sposób na większego penisa

Rozmiar penisa – dla jednych kompletnie bez znaczenia, dla drugich wyznacznik męskości. Czy można go powiększyć? Czy tabletki powiększające członka są faktycznie skuteczne?

Powiększanie penisa przy wykorzystaniu suplementów diet jest jak najbardziej możliwe. Badania kliniczne i farmakologiczne potwierdzają, że suplementy tego typu są skuteczne.

Jak przedłużyć penisa

Które tabletki wybrać?

Na rynku suplementów wspomagających wzrost penisa znajduje się wiele produktów. Nie każdy wykazuje się taką skutecznością, co można zweryfikować przeglądając opinie i recenzje na temat danych preparatów.

Ostatnimi czasy furorę robi preparat o nazwie Member XXL (memberxxl.pl). To nowość na polskim rynku. Niezależne badania potwierdzają – produkt jest skuteczny. Średni zaobserwowany wzrost penisa oscyluje w granicach 5 centymetrów. 

88% badanych mężczyzn (próba 90 osób) stwierdziło, że jest zadowolonych z działania preparatu. Tylko 12% uznało, że oczekiwało lepszych rezultatów. To mówi samo za siebie.

Member XXL – skład produktu i bezpieczeństwo

Member XXL to produkt w pełni bezpieczny, gdyż jego skład jest oparty o unikalne, naturalne składniki. Za skuteczność preparatu odpowiadają:

 • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia
 • ekstrakt z szafranu
 • ekstrakt z pieprzu czarnego
 • wyciąg z kozieradki
 • l-arginina
 • ekstrakt z owoców palmy sabałowej
 • buzdyganek naziemny

Według producenta – to unikalne zestawienie odpowiada za wzrost penisa. 

Member XXL – czy suplementacja jest konieczna?

Absolutnie nie. Według badań doktora Franckena, tylko 21% kobiet uznaje, że rozmiar penisa ma jakiekolwiek znaczenie w życiu intymnym. Dlatego też, zanim wydasz pieniądze na jakikolwiek produkt zastanów się czy jest to aby konieczne.

Member XXL kosztuje co prawda zaledwie (dla takich efektów to naprawdę niewiele) 149złotych, ale można się obejść bez tego wydatku.

Alternatywą mogą być ćwiczenia na powiększenie penisa, ale ich skuteczność z całą pewnością nie jest tak wysoka jak w przypadku wyżej wymienionego produktu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *